MERITUM - Sprzęt i oprogramowanie komputerowe , serwis i szkolenia

Oferta współpracy dla firm!

Zaufało nam już bardzo wielu klientów, wyślij zapytanie to przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie.

Szukasz serwisu który jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom?

Dążymy do kompleksowej obsługi serwisowej klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Zapewniamy doskonałą bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Jako jedna z nielicznych firm w kraju wykonujemy profesjonalne naprawy płyt głównych w notebookach związane z wymianą elementów takich jak np. SMD i BGA.

Z kim współpracujemy?

Firma MERITUM nawiąże współpracę z serwisami i firmami komputerowymi, instytucjami, opiekunami sprzętu IT, zarówno w kraju jak i zagranicą, o ile będzie taka możliwość nasz przedstawiciel umówi się z Tobą na spotkanie u Ciebie w firmie. Dzięki zaawansowanemu systemowi do zarządzania serwisem ? nasza współpraca przebiegnie bezproblemowo. Będziesz miał możliwość zgłaszania napraw online na www.serwis-laptopy.pl, będziesz informowany o przebiegu naprawy, kosztach i o zakończonej naprawie.

Jesteś zainteresowany współpracą – wypełnij formularz – my dostosujemy ofertę specjalnie dla Ciebie
Co zyskujesz dzięki współpracy z MERITUM?

Twoje korzyści

  • Dostęp do programu serwisowego, dzięki któremu będziesz mógł śledzić przebieg swoich napraw
  • Konkurencyjne ceny
  • Darmową diagnozę
  • Ekspresową naprawę
  • Przedłużoną gwarancję
  • Dostęp do magazynu części oraz bezpłatnych porad naszych ekspertów

Zadowolenie naszych klientów, których grono powiększa się każdego miesiąca, sprawia, że zyskujemy coraz większą popularność i uznanie na rynku. Wzrasta także ilość obsługiwanych przez nas firm oraz instytucji, doceniły to również firmy ubezpieczeniowe ? dla których naprawiamy uszkodzony sprzęt. Wasze zadowolenie jest, bowiem naszym sukcesem.

Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem.