MERITUM - Sprzęt i oprogramowanie komputerowe , serwis i szkolenia

Meritum Gdańsk

zadbaj o swoją elektronikę razem z nami

Witamy!

Witamy na stronie firmy MERITUM. Firma powstała w 1996 roku. Naszymi atutami są fachowość, szybkość działania, profesjonalizm, umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta. Od początku działalności firmy podjęliśmy współpracę z wieloma instytucjami sektora państwowego i prywatnego na terenie całego kraju i zagranicą, które wyrażają duże zadowolenie z jakości wykonanych usług. Dzięki współfinansowaniu z Unii Europejskiej otrzymaliśmy dwie dotację, na stworzenie profesjonalnego systemu zarządzania serwisem ( serwis-laptopy.pl ) współpracą z partnerami, oraz misje gospodarcze dzięki którym udało nam się poszerzyć współpracę z firmami całej Europie. Nasz profesjonalizm doceniły również firmy ubezpieczeniowe dla których realizujemy naprawy sprzętu elektronicznego.

Gdzie możesz nas spotkać?

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. W ofercie naszych usług znajduje się również monitoring wizyjny obiektów oraz montaż systemów alarmowych.

Serwis

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie.

Systemy alarmowe

W ofercie naszych usług znajduje się również monitoring wizyjny obiektów oraz montaż systemów alarmowych. Dzięki współpracy systemu monitoringu z internetową aplikacją, możliwe jest obserwowanie obiektu z dowolnego komputera z dostępem do sieci.

Modernizacje sprzętu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry i wysokiej klasy urządzeniom do napraw jesteśmy w stanie naprawić każdy komputer niezależnie od marki i usterki. Być może Twój komputer pracuje wolno i wymaga modernizacji – doradzimy najbardziej korzystną opcję.